بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس

بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس

فهرست مطالب

کلینیک دندانپزشکی قائمی در تهرانپارس جایی که می توانید لبخندی درخشان داشته باشید.

کلینیک دندانپزشکی قائمی در تهرانپارس دندانپزشکی یکی از بهترین دندانپزشک ها در تهران است که در اتوبان باقری تهران پارس واقع شده است. ما با داشتن بیش از  هزاران بیمار در سال، متخصص مراقبت از بیماران خاص هستیم. ما کارکنان متبحر و آموزش دیده ای داریم که در انتظار کمک به شما هستند. اگر بهترین خدمات دندانپزشکی در تهرانپارس را می خواهید، کلینیک دندانپزشکی قائمی برای شما بهترین گزینه است.

لبخند خود را برای زندگی بهتر طراحی کنید.

کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس بهترین مراقبت و درمان دندانپزشکی را برای بیماران ما فراهم می کند تا نیازهای فردی آنها را برآورده کند. ما خود را متعهد می‌دانیم که سخت‌کوشانه کار کنیم و رضایت بیمارانمان را تضمین کنیم. درمان هایی که کلینیک ما ارائه می دهد عبارتند از: مراقبت از دندان، مراقبت های زیبایی دندان، کاشت ایمپلنت و بازسازی و ….

دکتر قائمی دوره فوق دکتری خود را در زمینه پروتزهای دندانی دریافت کرده است. او به طور جامع به دندانپزشکی زیبایی، ترمیمی و ایمپلنت پرداخته است.

معرفی تیم قائمی به عنوان بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس

ما به بسیاری از روابط دوستانه خود را که از طریق تعامل طولانی خود با بیماران خود ایجاد کرده ایم و به این موضوع افتخار می کنیم. فراتر از تخصص فنی سطح بالای کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس ، بیماران ما از رفتار دلسوزانه و توجه ما قدردانی کرده اند. هدف کارکنان ما در کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس همیشه رضایت کامل بیماران است. ما به درخواست‌های شما پاسخ سریع می‌دهیم و نیازهای بیماران را فورا برآورده می‌ کنیم.

عکس دندانپزشکی در تهرانپارس
بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس ۵

خدمات کلینیک دندانپزشکی دکتر قائمی (دندانپزشکی در تهرانپارس)

از دست دادن، پوسیدگی یا شکستگی دندان با ترمیم های بدون فلز مانند اینله سرامیکی یا تاج زیرکونیا که به صورت سفارشی طراحی و ساخته می شوند، درمان می شوند. به عنوان جایگزینی برای آمالگام، اینله سرامیکی یا تاج زیرکونیا، ناحیه پوسیده را با رنگ و شکل طبیعی برای لبخندی سالم و درخشان ترمیم می کند.

درمان کانال ریشه

این نوع درمان ریشه دندان پوسیده را ترمیم می کند. عصب و پالپ دندان برای تسکین درد برداشته، تمیز و مهر و موم می شود. دندان با روکش زیرکونیا یا سرامیکی درمان می شود تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود.

ادامه مطلب
ایمپلنت

ایمپلنت

بهترین انتخاب برای جایگزینی دندان طبیعی از دست رفته، روکش سرامیک یا تاج زیرکونیا روی ایمپلنت دندان است. دندان مصنوعی دست نخورده باقی می ماند و عملکرد دندان طبیعی بیمار را حفظ می کند.

مراقبت های زیبایی دندان (ونیر کامپوزیت)

روکش های سرامیکی می توانند لبخند شما را کاملا متحول کند. ونیرها ترمیم های سرامیکی نازک، بدون فلز و با استحکام بالا هستند که به صورت جداگانه برای جایگزینی سطح مینای دندان ساخته می شوند. بسیاری از مشکلات زیبایی مانند لکه دار شدن، تغییر رنگ، شلوغی، ناهماهنگی، فرسایش و سایش را می توان به روشی مبتکر و با نتایج زیبا اصلاح کرد.

اینویزیلاین

اینویزیلاین دندان های شما را بدون هیچ گونه تحریک لثه یا دهان که بریس های فلزی سنتی آن ها را ایجاد می کنند صاف می کند. بیماران می توانند به راحتی به لبخندی زیبا و به نتیجه قابل پیش بینی نشده دست یابند.

سفید کردن دندان

سفید کردن دندان یک روش ایمن، موثر و بدون درد برای دستیابی به لبخندی درخشان است. این روش برای بیمارانی که دندان‌های مات، زرد یا خاکستری دارند ایده‌ آل است.

دندان های از دست رفته به دلیل پوسیدگی، تصادف یا ساییدگی و فرسایش دندان ها را می توان از طرق مختلفی درمان کرد. همه دندان ها با عملکرد بهتر و زیبایی بیشتر بازسازی می شوند. کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس زیبایی را با دندانپزشکی ترمیمی ترکیب می کند تا سلامت، عملکرد و زیبایی دهان شما را بهبود بخشد.

کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس مجهز به تجهیزات مختلف برای پذیرش بیماران است. تشخیص و درمان سریع با کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس.

کلینیک دندانپزشکی کودکان در تهرانپارس

کلینیک دندانپزشکی کودکان در تهرانپارس، دندانپزشکی تخصصی است که به بررسی رشد دندان اطفال، مشکلات آنها و نظارت بر رفتار از بدو تولد تا تکمیل رشد دندان های دائمی می پردازد.

 

بیهوشی عمومی در کلینیک دندانپزشکی کودکان در تهرانپارس

بیهوشی عمومی گزینه ای برای درمان بیمارانی است که نمی توانند بر ترس از دندانپزشک غلبه کنند. به کمک این روش تمام مشکلات دندانپزشکی را می توان در یک جلسه کامل کرد. به خصوص کودکان کوچک و بیش فعال ممکن است در طول درمان حرکات ناگهانی انجام دهند، بیهوشی عمومی این خطر را از بین می برد.

ادامه مطلب
بلیچینگ

قبل از تصمیم گیری در مورد انجام درمان با بیهوشی عمومی، کودک توسط متخصص بیهوشی معاینه می شود، تجزیه و تحلیل های لازم انجام می شود و تایید می شود که او برای بیهوشی عمومی مناسب است.

 

برای چه کسانی می توان از بیهوشی عمومی استفاده کرد؟

 

  1. بیماران مبتلا به پوسیدگی گسترده در دهان
  2. بیماران دارای ناتوانی جسمی یا ذهنی
  3. بیمارانی که به دلیل مشکوک بودن به عفونت یا آلرژی نمی توانند بی حسی موضعی انجام دهند
  4. کودکان بیش فعال با درمان عادی سازگار نیستند
  5. شرایطی که درمان باید در یک جلسه تکمیل شود

 

 

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی در تهرانپارس

کلینیک ما به عنوان یک کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی در تهرانپارس برای رفع نیازهای دندانپزشکی، دندانپزشکی  شبانه روزی و دندانپزشکی اورژانسی، روز جمعه نیز باز است. ما خدمات درمانی ایمپلنت دندان، زیرکونیا و درمان دندان را در محیطی کاملاً مجهز و مدرن با کادر متخصص و با تجربه در زمینه‌های خود انجام می‌دهیم. برای بهره مندی از خدمات کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی در تهرانپارس می توانید با کلینیک قائمی تماس بگیرید.

 

 کلینیک دندانپزشکی در منطقه تهرانپارس

کلینیک دندانپزشکی در منطقه تهرانپارس به منظور ارائه معتبرترین و با کیفیت ترین خدمات به بیماران خود در تهران خدمات ارائه می دهد.  کلینیک دندانپزشکی قائمی به بیماران خود آرامش را هدیه می دهند و ما تضمین می کنیم که هر بیماری که به کلینیک ما مراجعه می کند، با رضایت کامل از کلینیک خارج خواهد شد.

 

کلینیک دندانپزشکی خوب در تهرانپارس

ما با کادری مجرب در زمینه بهداشت دهان و دندان به شما خدمات رسانی می کنیم. ما با دندانپزشکان اطفال کار می کنیم که دائماً در حال پیشرفت هستند. ما برای بزرگسالان و همچنین برای کودکان خدمات ارائه می دهیم.

ادامه مطلب
شماره گذاری دندان

ما برای سلامتی شما و عزیزانتان ارزش قائل هستیم و در کلینیک مجهز خود به راحتی می توانیم درمان های دندانپزشکی مورد نظر شما را انجام دهیم. ما با کادر پزشک متخصص خود که دانش و تجربه بالایی در زمینه کاری خود دارند و کارکنانی که همیشه کار خود را جدی می گیرند، بهترین کیفیت خدمات دندانپزشکی را ارائه می دهد.

تضمین کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس

برای اطمینان از اینکه فرآیند کار شما بدون نگرانی است، ما کار خود را ضمانت می کنیم. به همین دلیل است که ما کلینیک دندانپزشکی شماره ۱ در تهران هستیم.

اگر اتفاقی افتاد، فقط به ما مراجعه کنید و ما هر چیزی را که در رابطه با کار انجام شده باشد، برطرف خواهیم کرد. ما به ندرت چنین مواردی را داریم، اما این گارانتی را به صورت رایگان ارائه می دهیم تا خیالتان راحت باشد و بدانید که بهترین کیفیت درمان دندانپزشکی را دریافت می کنید.

دندانپزشکی در تهرانپارس

ما زیبایی طبیعی را انتخاب می کنیم.

بر خلاف پروتزهای فلزی که به صورت فیزیکی به دندان متصل می شوند، سرامیک ها به صورت شیمیایی انجام می شوند و با رنگ طبیعی آن ترکیب می شوند. به دلیل شفافیت آن، ما می توانیم به سرعت پوسیدگی دندان را شناسایی کرده و فوراً آنها را درمان کنیم.

رویکرد بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس برای مراقبت از دندان های شما

ما بسیاری از درمان های دندانپزشکی، از جمله معاینات پیشگیرانه، مراقبت های ترمیمی، بهداشت درمانی و روش های زیبایی را ارائه می دهیم. برای یک تحول کامل تر، بیماران ما تشویق می شوند تا با متخصصان دندانپزشکی قائمی در تهرانپارس  مشاوره کنند تا چندین درمان را برای یک اصلاح کامل لبخند ترکیب کنند.

در بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس تا زمانی که به تمام سوالات شما پاسخ داده نشود و شما احساس آرامش و آسودگی نکنید، هرگز درمان یا روشی را شروع نمی کنیم. تیم مجرب کلینیک دندانپزشکی قائمی در تهرانپارس تلاش می ‌کند تا گزینه‌های پرداخت دندانپزشکی را برای کمک به ارائه خدمات دندانپزشکی تجویز شده برای بیماران خود ارائه دهد.

اطلاعات نویسنده

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت زیر را پاسخ دهید *

"(ضروری)" indicates required fields