4938294839284
4392894839284938

دریافت مشاوره و شرایط ویژه پرداخت

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات خود را در فرم روبرو وارد کنید.

کلینیک دندانپزشکی دکتر قائمی

لبخند خود را با ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر قائمی متحول کنید

آیا بخاطر دندان های از دست رفته خود ناراحتید؟

آیا به دنبال راه حلی مطمئن برای بازگرداندن اعتماد به نفس خود هستید؟

آیا نگران پرداخت هزینه ایمپلنت دندان خود هستید؟

کلینیک دندانپزشکی دکتر قائمی خدمات درجه یک کاشت دندان (ایمپلنت) را با بهترین قیمت و شرایط پرداخت به مراجعین محترم ارائه می دهد. در کلینیک دکتر قائمی خدمات ایمپلنت به صورت VIP و در اتاقی ویژه به مراجعه‌کنندگان محترم ارائه می‌شود.

پخش ویدیو
59403950403954

سلامت دندان خود را با ایمپلنت متحول کنید

😩 آیا هنگام غذا خوردن یا صحبت کردن، با مشکل روبرو هستید؟ متخصصین ما با بیش از ۱۰ سال سابقه در کاشت ایمپلنت، بهترین روش‌های کاشت دندان را به شما پیشنهاد می‌دهند تا اطمینان حاصل کنند با کیفیت‌ترین درمان را به مراجعین خود ارائه دهند.

لبخند خود را از ما بخواهید

چرا کلینیک دکتر قائمی؟

54837
استفاده از بهترین مواد

متریال با کیفیت درجه یک

594039504
کیفیت بسیار بالای خدمات

لبخندی ماندگار داشته باشید

53498594
بهترین قیمت در منطقه

اقتصادی و مقرون به صرفه

584938549
مشاوره رایگان

بدون نگرانی زیبایی را آغاز کنید!

پیشنهاد ویژه ایمپلنت دندان: جرمگیری رایگان دندان  

هدف از این پیشنهاد انحصاری این است که ایمپلنت های دندانی را برای طیف وسیعی از افراد در دسترس قرار دهد و تضمین می کند که همه افراد می توانند از لبخندی مطمئن لذت ببرند.

4839859493854

بیمه‌های طرف قرارداد

43892894382984329

بهترین مرکز ایمپلنت دندان تهران

به دنبال بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در تهران هستید؟ کلینیک ایمپلنت قائمی، دندانپزشک مورد اعتماد شماست که درمان های ایمپلنت در سطح جهانی ارائه می دهد. عملکرد و جذابیت دهان خود را با روش های ایمپلنت دندانی که ماهرانه ساخته شده است، بازیابید.

انواع ایمپلنت در کیلنیک دکتر قائمی:

  • ایمپلنت اویدنس کره ای
  • آی سی ایکس (ICX) آلمانی

تعرفه قیمت ها

نوع ایمپلنت
قیمت
ایرانی
شروع از ۶ میلیون تومان
اویدنس کره‌ای
شروع از ۱۰ میلیون تومان
آی سی ایکس (ICX) آلمانی
شروع از ۱۴ میلیون تومان

دریافت شرایط ویژه پرداخت

اگر می‌خواهید از شرایط ویژه پرداخت جهت ایمپلنت دندان بهره‌مند شوید فرم زیر را پر کنید.

تفاوت ایمپلنت آلمانی و کره‌ای

کیفیت مدل آلمانی بهتر است و برند معتبر تری است. ایمپلنت آلمانی با توجه به کیفیت بالاتر قیمت بالاتری نیز دارد.

تفاوت انواع ایمپلنت: ایمپلنت هایی که در مرکز ایمپلنت قائمی استفاده می شوند اکثرا از جنس تیتانیوم هستند و تفاوت برند های مختلف ایمپلنت دندان در کشور سازنده ، تکنولوژی ساخت، طراحی محل اتصال اباتمنت به فیکسچر ، قطعات پروتزی و… است.

چرا قیمت ایمپلنت در کلینیک‌های گوناگون انقدر متفاوت است؟

ایمپلنت دندان اقساطی

😰 آیا نگران هزینه های بالای ایمپلنت دندان هستید؟ ما این نگرانی شما را درک می‌کنیم و یک پیشنهاد عالی برای مدت محدود برای افرادی که فرم زیر را پر کنند ارائه می کنیم. در کلینیک ایمپلنت قائمی، درمان ایمپلنت دندانی که ارائه می‌دهیم، به صورت اقساطی و بدون نیاز به چک ارائه می شود.

🤔 نمی‌دانید خدمات تخصصی ایمپلنت دندان را که می‌توانید به آن اعتماد کنید، کجا پیدا کنید؟ لبخند شما سزاوار بهترین هاست. روش های تخصصی ایمپلنت دندان ما راحتی، دقت و نتایج موفقیت آمیز را تضمین می کند. شما هم به بیماران بیشماری بپیوندید که زندگی خود را با راه حل های پیشرفته ایمپلنت ما متحول کرده اند.

امروز اولین قدم را به سوی یک لبخند درخشان بردارید! فرم زیر را پر کنید و اجازه دهید تا دندانپزشکی قائمی لبخند شما را متحول کند.

سوالات متداول درباره ایمپلنت دندان

در صورتی که از برند معتبر و با کیفیت ایمپلنت برای کاشت دندان استفاده شود و کاشت ایمپلنت توسط متخصص انجام گیرد و مراقبت های پس از درمان نیز رعایت گردد درصد موفقیت ایمپلنت تا ۹۸ درصد افزایش پیدا می کند.

‎ایمپلنت دندان معمولاً تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و دندانپزشکان کلینیک تخصصی ایمپلنت قائمی حداقل درد را در طول فرآیند تضمین می‌کنند. پس از انجام این عمل، می توان انتظار درد خفیفی در دوره نقاهت داشت که می توان آن را با داروهای مسکن بدون نسخه کنترل کرد.

‎بله کلینیک دندانپزشکی قائمی با یکی از بهترین دندانپزشکی ها تحت پوشش بیمه است که با توجه به بیمه درمانی شما ایمپلنت دندان را تحت پوشش قرار داده است.

‎ایمپلنت دندان نه تنها توانایی شما را برای خوردن و صحبت کردن راحت باز می گرداند، بلکه اعتماد به نفس و کیفیت کلی زندگی شما را با ارائه لبخندی با ظاهری طبیعی افزایش می دهد.

‎کلینیک ایمپلنت قائمی خود را با کیفیت بالا، رویکرد بیمار محور، تعهد به راحتی و تخصص در ایمپلنت دندان متمایز می کند. تعهد کلینیک به ارائه مراقبت های سطح بالا و نتایج متحول کننده بی بدیل است. همچنین ایمپلنت اقساطی و با قیمت مناسب یکی از دلایل انتخاب این کلینیک برای کاشت دندان است.

کیفیت خدمات ما را مشاهده کنید

گالری نمونه درمان

عوامل کاهش درصد موفقیت ایمپلنت

چه کسانی نمی توانند ایمپلنت کنند؟

پخش ویدیو

"(ضروری)" indicates required fields