کلینیک دندانپزشکی نارمک

دندانپزشکی نارمک

فهرست مطالب

کلینیک دندانپزشکی نارمک

کلینیک دندانپزشکی نارمک در سال ۹۶ تأسیس شد. شروع کار خودمان به ما این امکان را داده است که رویای نهایی خود را برای ارائه دندانپزشکی عالی در یک محیط زیبا محقق کنیم.

هدف اصلی ما این است که بازدید شما را به یک رویداد خوشایند تبدیل کنیم که ممکن است واقعاً منتظر آن باشید، نه زمانی که ترس و اضطراب برای تان داشته باشد. ما ایده های زیادی برای ایجاد یک محیط شیک، با تکنولوژی بالا و در عین حال راحت برای همه بیماران خود از جمله کودکان کرده ایم. در هر دو محل تمرین ما امکانات مناسبی برای کودکان داریم.

ما خوش شانس بوده ایم که توانسته ایم یک تیم عالی از دندانپزشکان عمومی، متخصصان، پرسنل و پرستاران ایجاد کنیم. آنها متخصصان برجسته و بسیار با تجربه ای هستند که نظرات ما را در مورد استانداردهای بالای درمان و اهمیت ادامه تحصیل به اشتراک می گذارند.

کلینیک دندانپزشکی نارمک جدیدترین تکنیک ها را در دندانپزشکی زیبایی، ارتودنسی، پریودنتال، ترمیمی و ایمپلنت همراه با تمرکز قوی بر پیشگیری از طریق معاینات منظم و آموزش برای کل خانواده ارائه می دهیم.

dr ghaemi1
کلینیک دندانپزشکی نارمک ۴

خدمات کلینیک دندانپزشکی نارمک

ما طیف گسترده ای از خدمات را برای حفظ لبخند بر روی صورت بیماران خود ارائه می دهیم، از دندانپزشکی ترمیمی و پیشگیری عمومی گرفته تا روش های دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت. اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

ما فقط می توانیم اطلاعات اولیه در مورد کلینیک خود را در این وب سایت ارائه دهیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد ما و خدماتی که ارائه می کنیم، لطفا با ما تماس بگیرید یا از کلینیک دندانپزشکی نارمک دیدن کنید.

ادامه مطلب
ارتودنسی در تهرانپارس

کلینیک دندانپزشکی نارمک طیف کاملی از خدمات دندانپزشکی از جمله: دندانپزشکی زیبایی، دندانپزشکی ایمپلنت، دندانپزشکی پروتز، دندانپزشکی کودکان، دندانپزشکی پریودنتیک، ارتودنسی، دندانپزشکی عمومی و خدمات بهداشتی را ارائه می دهد. دندانپزشکان و متخصصان ما از پروتکل های بین المللی پیروی می کنند و سوابق دندانپزشکی گسترده ای دارند. هدف اصلی ما برآورده کردن انتظارات بیماران برای درمان ها و مراقبت های دندانپزشکی با استاندارد بالا است.

مشاوره اولیه در کلینیک دندانپزشکی نارمک

تیم ما از شما در مورد نگرانی ها و نیازهای شما سوال خواهد کرد.

گرفتن سوابق

رادیوگرافی، عکس و برداشت

مجموعه ای جامع از سوابق پزشکی برای فرموله کردن یک برنامه درمانی دقیق گرفته می شود.

جلسه برنامه ریزی درمان

جلسه برنامه ریزی درمان برای بحث در مورد مشکلات شما و نقش شما به عنوان بیمار در طول درمان ترتیب داده شده است.

طول درمان در کلینیک دندانپزشکی نارمک

شروع درمان

بستگی به این دارد که مشکل چقدر شدید باشد، اکثر افراد در کوتاه مدت درمان می شوند.

هزینه درمان در کلینیک دندانپزشکی نارمک

در زمان مشاوره اولیه شما، گزینه های مختلف درمانی موجود را توضیح خواهیم داد و هزینه ی خذمات شما مربوط به هر یک از این گزینه های احتمالی ذکر خواهد شد.

هزینه درمان ها و خدمات شما بسته به میزان مشکل و نوع دستگاه مورد استفاده متفاوت است.

گزینه های پرداخت

تخفیف به آن دسته از خانواده‌هایی تعلق می‌گیرد که دارای چندین عضو خانواده هستند که نیاز به درمان ها و خدمات دندانپزشکی دارند.

کلینیک دندانپزشکی نارمک درمان های تخصصی ارتودنسی، خدمات عمومی دندانپزشکی و خدمات زیبایی و دندانپزشکی ترمیمی را برای کودکان و بزرگسالان ارائه می دهند.

ادامه مطلب
دلایل کشیدن دندان
dr ghaemi4
کلینیک دندانپزشکی نارمک ۵

خدمات عمومی دندانپزشکی در کلینیک دندانپزشکی نارمک شامل:

 1. معاینه شفاهی
 2. جرم گیری دندان
 3. ترمیم دندان
 4. درمان لثه
 5. کشیدن دندان
 6. سی تی اسکن دیجیتال
 7. اشعه ایکس داخل دهانی
 8. کندن دندان عقل
 9. ایمپلنت دندان

خدمات دندانپزشکی زیبایی در کلینیک دندانپزشکی نارمک شامل:

 1. سفید کردن دندان
 2. تاج چینی
 3. دندان مصنوعی

خدمات مشتریان کلینیک دندانپزشکی نارمک

با حمایت از فلسفه خدمات “مشتریان اعضای خانواده هستند”، مشتریان را با خدمات قابل توجه خود خوشحال کرده است.

مدیریت کلینیک دندانپزشکی نارمک

مدیریت مشتری محور

کلینیک ما مجهز به سیستم خدمات دندان پزشکی عمومی و تخصص هستیم. سیستم ارجاع و مشاوره مستقر برنامه درمانی جامع تری را در حل موارد سخت ارائه می دهیم.

یک مدیریت با کیفیت پزشکی نهادینه شده و یک سیستم نظارت با اجرای مدیریت پزشکی پیشرفته ساخته شده است..

اموری مانند نگارش رسمی پرونده ها، پیگیری درمان در موارد پیچیده و استفاده مرسوم از مهرهای کلینیک توسط مدیران تخصصی امور پزشکی نظارت و مدیریت می شود تا از کیفیت و ایمنی مراقبت های پزشکی هر مشتری اطمینان حاصل شود.

تیم پزشکی کلینیک دندانپزشکی نارمک

گردهمایی از متخصصان نخبه داخلی و خارجی به دارایی های انسانی تبدیل شده است. کارشناسی ارشد و دکتری ۶۰ درصد از تعداد تیم پزشکی ما را تشکیل می دهند.

ما همچنین معتقدیم که فرهنگ سازمانی ما دندانپزشکان و کارکنان ما را قادر می سازد تا به طور مؤثر همکاری کنند و خدمات برتر را به بیماران خود ارائه دهند و به ما کمک می کند تا روابط بلندمدت و قابل اعتمادی را با بیماران، دندانپزشکان و شرکای تجاری خود تقویت کنیم.

ادامه مطلب
جراحی فک و صورت

از زمان آغاز به کار، هدف ما پرورش یک فرهنگ خدمات گرا و گنجاندن ارزش های کلیدی خود یعنی “صداقت، حرفه ای بودن و یک فرد خوب” در عملکرد روزانه خود است.

ما متعهد به حفظ یک محیط کاری مثبت در هر یک از کلینیک های خود با نهایت حرفه ای بودن و مراقبت هستیم و نیازهای بیماران خود را بالاتر از هر چیز دیگری قرار می دهیم.

فلسفه کسب و کار ما ارائه “درمان مناسب” است که ما آن را به عنوان مناسب ترین و از نظر پزشکی ضروری ترین درمان برای هر یک از بیماران خود تعریف می کنیم.

dr ghaemi3
کلینیک دندانپزشکی نارمک ۶

کلینیک دندانپزشکی نارمک

انتخاب دندانپزشکی که مناسب شما و خانواده تان باشد بسیار مهم است، زیرا این رابطه ای است که احتمالاً برای سال های طولانی خواهید داشت. به همین دلیل است که در کلینیک دندانپزشکی نارمک ، ما در تلاش هستیم تا استانداردهای بسیار بالایی را حفظ کنیم. ما سلامت دهان و دندان شما را به خطر نمی اندازیم و برای ما مهم است که در مراقبت از ما احساس راحتی و اطمینان داشته باشید.

اطلاعات نویسنده

مطالب مشابه

آموزش مسواک زدن به کودکان
بهداشت دهان و دندان
دکتر محمد قائمی

آموزش مسواک زدن به کودکان

آموزش مسواک زدن به کودکان یکی از چالش‌هایی است که والدین ممکن است با آن روبرو شوند، اما اهمیت آن بسیار بزرگ است و نباید

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت زیر را پاسخ دهید *

"(ضروری)" indicates required fields